Zapraszamy na majowe pielgrzymowanie

Kochane Siostry,

Rodziny bł. Edmunda,

Drogie Dzieci i młodzi Przyjaciele!

 

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Matki Bożej Tuchowskiej. W myśl hasła programu duszpasterskiego obecnego roku liturgicznego: Idźmy – głośmy i prośmy o dar nowych powołań.

 

 

Zaproszenie kierujemy do Rodzin bł. Edmunda, dzieci z Dziewczęcej Służby Maryjnej oraz innych grup apostolskich. Zapraszamy młodych, maturzystów oraz wszystkich szukających drogi życia. Duchowo pragniemy zabrać i złożyć Maryi wszystkich Duchowych Pomocników Powołań oraz wszystkich cierpiących, wspierających, rozeznających powołanie. Nasze pielgrzymowanie wpisuje się w 100. rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie, dlatego pragniemy naszą drogą uwielbiać Dobrego Boga za dar Maryi i Jej wezwanie do modlitwy różańcowej, pokuty i przeżywania pierwszych sobót miesiąca. W Tuchowie, u stóp Matki Bożej, będziemy mogli obejrzeć przedstawienie nawiązujące do wydarzeń z Fatimy przygotowane przez dzieci i młodzież z Nowego Sącza.

 

 

Program pielgrzymki:

 

Idźmy – głośmy i prośmy

XXXII Piesza Pielgrzymka do TUCHOWA z Siostrami Służebniczkami

w intencji nowych powołań

1 maja 2017

7.45 Zbiórka: Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej. Tarnów-Terlikówka

Start: 8.00

Cel: Bazylika Matki Bożej w Tuchowie

13.30 – Powitanie Pielgrzymów

14.00 – Przedstawienie teatralne o Objawieniach w Fatimie – przygotowane przez dzieci i młodzież z Nowego Sącza – dziedziniec sanktuaryjny

14.30 Eucharystia w Bazylice

Poczęstunek – agapa


Pliki do pobrania: