Wakacje ze Służebniczkami

Drogie Dziewczyny!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, dlatego pragniemy serdecznie Was zaprosić na wakacyjne rekolekcje. Oferta jest bardzo szeroka więc mamy nadzieję, że każda z Was znajdzie coś dla siebie.

W tym roku Was zapraszamy:

Do Firleja nad jezioro, gdzie rekolekcje odbędą się w dniach 10-14 lipca 2019 r. Podczas tych spotkań będziemy odkrywać moc Bożego Ducha szczególnie w Słowie Bożym. Księga Życia i Jej bohaterowie będą towarzyszyć nam w każdym dniu. W czasie rekolekcje będziemy miały okazję pływać na kajakach oraz uczestniczyć w warsztatach krawieckich. Jeśli chcesz do nas dołączyć. Jeśli jesteś z okolic Lublina czy Firleja to koniecznie napisz lub zadzwoń.

Kontakt z s.Katarzyną:tel.: 798958843 lub e-mail:s.katarzyna.szulc@wp.pllub Fb: Katarzyna SzulcJeśli jesteś miłośniczką górskich wypraw, to zapraszamy Cię do Krościenka nad Dunajcem, w dwóch terminach: 21-26 lipca lub 9-15 sierpnia br. Do górskich wędrówek i zdobywania szczytów potrzeba wytrwałości, samozaparcia, cierpliwości, świadomości celu, przezwyciężenia niechęci i zmęczenia, zmierzenia się z własnymi słabościami i ograniczeniami. Dzięki temu można doświadczyć radości, satysfakcji, spełnienia oraz zachwytu, kiedy szczyt zostanie zdobyty. Podobnie jest z życiem, jest jak wędrowanie, przeplatane radościami i trudnościami. Zapraszamy Cię więc do przeżycia właśnie takich rekolekcji – do wędrowania fizycznie i duchowo, do zdobywania szczytów górskich i duchowych… z Bogiem.

W pierwszym terminie 21-26 lipca 2019 r.  prosimy o kontakt z s.Karoliną: tel. 505394540lub e-mail: skarolinad@gmail.com

W drugim terminie w dniach 9-15 sierpnia 2019 r. kontaktujcie się z s.Katarzyną i s.Barbarą:

s.Katarzyna: tel: 798958843 lub s.katarzyna.szulc@wp.pl  lub fb Katarzyna Szulc

s.Barbara: tel: 512745297 lub s.bsz@interia.pl lub fb siostra Barbara Szeliga
Zapraszamy również odważne kobiety i dziewczęta, które pragną rozeznać swoje powołanie. Odważne, aby popatrzeć na siebie i swoje życie oczami Chrystusa. Rekolekcje w Częstochowie to czas adoracji, milczenia, słuchania Słowa i rozmowy indywidualnej, a to wszystko we wspólnocie. Dlatego jeśli nosisz w sobie dużo pytań lub to jedno, bardzo ważne, zapraszamy! Pomódl się, zastanów, pogadaj z kimś i podejmij decyzję o przyjeździe na rekolekcje.

Kontakt z s. Katarzyną: tel: 798958843 lub s.katarzyna.szulc@wp.pl lub fb Katarzyna Szulc

s.Katarzyna Szulc