Powołanie … spotkania/kontakt

eb-myli-1Rozważ jaki w sercu słyszysz głos…

 

W życiu każdego człowieka nadchodzi czas aby odpowiedzieć sobie na ważne pytania: Skąd jestem? Dokąd zmierzam? Jakie jest moje powołanie? Bóg każdego z nas stwarza osobiście. Czytając w Księdze Rodzaju opis stworzenia człowieka można powiedzieć, że jak garncarz, kształtuje naczynie, tak Bóg kształtuje nas – Ciebie i mnie swoim pragnieniem i wlewa w nas życie – cząstkę siebie, chęć życia z Nim. Każdy z nas może i powinien powiedzieć: Żyję, ponieważ Bóg mnie zapragnął. Bóg mnie zapragnął na wieczność i nie przestaje mnie pragnąć. Dlatego też w sercu Twoim i moim jest pragnienie Boga.

 

Każdy z nas ma swoje niezastąpione miejsce w sercu Boga – podczas rekolekcji jakie organizujemy dla młodzieży żeńskiej jest czas i miejsce, by poznać Jego zamysł względem siebie. Potrzeba do tego  czasu na modlitwę, słuchanie Słowa Bożego, rozmowę.

 

 

Zapraszamy do Domu Generalnego, gdzie można przeżyć czas indywidualnej modlitwy, skupienia i refleksji, a uczestnicząc w codziennym życiu sióstr przyjrzeć się na czym polega ich całkowite oddanie się Bogu żyjąc na jego większą chwale i cześć Niepokalanej.

 

 

Kontakt

s.M. Katarzyna Szulc

tel 798958843

 s.katarzyna.szulc@wp.pl