Niedziela Edumundowa w parafii św. Mikołaja w Brzozowej

Dziękujemy Bożej Opatrzności, że w Niedzielę Bożego Miłosierdzia 8. kwietnia 2018 r. dane nam było modlić się o dar nowych powołań we wspólnocie parafialnej w Brzozowej. Na zaproszenie ks. Stanisława Wojtasa – proboszcza parafii – włączyłyśmy się w świętowanie radości Zmartwychwstania, uczestnicząc we Mszach Świętych sprawowanych w kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa w Brzozowej.

 

W wydarzeniu tym wzięły udział siostry zaangażowane w duszpasterstwo młodzieżowo-powołaniowe w Prowincji Tarnowskiej oraz siostry nowicjuszki. Gościnnie towarzyszyła nam grupa tancerzy lednickich z Tuchowa na czele z wodzirejem Robertem Frudzińskim, która podczas spotkania z dziećmi i młodzieżą z parafii podjęła animację modlitwy tańcem i uwielbienia Pana Boga. Z całego serca dziękujemy za zaproszenie oraz gościnne i serdeczne przyjęcie nas w progach parafii.

 

Niech wstawiennictwo bł. Edmunda wyprasza potrzebne łaski tym, którzy powierzyli Mu swoje troski i niech Boże błogosławieństwo spływa na wszystkich, z którymi dane było nam się spotkać. Bł. Ojcze Edmundzie, wypraszaj dar nowych powołań.

 

s. M. Barbara Szeliga