Masz imię, które mówi, że żyjesz …

MASZ IMIĘ, KTÓRE MÓWI, ŻE ŻYJESZ… WEZWANA PO IMIENIU!
REKOLEKCJE WEEKENDOWE 18-20 listopada 2016 r.

 

Spotkanie nasze rozpoczęło się u stóp Matki Bożej Tuchowskiej, gdzie zgromadziła się młodzież na kolejnym czuwaniu modlitewnym DROGA WEWNĘTRZNA. Tematem przewodnim podczas tych godzin modlitwy byli ZWYCZAJNI – NIEZWYCZAJNI czyli Święci i Błogosławieni, których relikwie gościły pośród zgromadzonych. Kontynuacją tych treści były dni skupienia, przeżywane przez 12 dziewcząt w domu sióstr Tuchowie. Pochylając się nad tajemnicą imienia, jego znaczenia zarówno w Biblii jak i w osobistym życiu, dziewczęta odkrywały piękno Bożego wezwania, przyjaźni z Jezusem i Jego miłości.

 

 

Duchowym przewodnikiem w czasie rekolekcji był o. Paweł Zyskowski CSsR. Za przebieg i organizację skupienia odpowiedzialne były: s. M. Urszula Kowal i s. M. Barbara Szeliga.

 

 

Wole chwile dziewczęta wypełniły zaangażowaniem w „robótki ręczne” na rzecz X Misyjnego Jarmarku z Aniołami, organizowanego przez Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji. Wykonane dzieła artystyczne (choinki i aniołki) dziewczęta przekazały organizatorom jarmarku.

 

 

s. M. Barbara Szeliga