Jeśli chcesz zatrzymać się w domu Twojego serca

Dni skupienia to taki czas kiedy możemy pozwolić Jezusowi by spoglądał w nasze oczy, by mógł się nam przyjrzeć. Ale to także czas kiedy możemy i my spojrzeć na swoje życie z Bożej perspektywy. Jeśli chcesz zejść z wygodnej kanapy jaką często jest codzienność pełna, komputera, wirtualnego świata i często też wytężonej nauki i mnóstwa zajęć pozalekcyjnych i ruszyć w drogę w wygodnych butach prowadzących po szlakach Słowa Bożego to ….zapraszamy wyrusz z nami w drogę modlitwy podczas dni skupienia, które organizujemy w naszych wspólnotach. Chcemy zaprosić Ciebie na wspólną drogę modlitwy Słowem Bożym.

 

 

Jeśli chcesz zatrzymać się w domu Twojego serca i pomyśleć o swoim życiu? Jeśli chcesz poznać nowe osoby pragnące żyć w bliskości Jezusa i trwać w Jego nauce w Kościele? Jeśli szukasz swojej drogi? Jeśli ….to to zaproszenie jest właśnie do Ciebie …Wyrusz z nami Siostrami Służebniczkami w poszukiwaniu szczęście…

 

 

Z myślą o Tobie spotkania odbywają się w różnych miejscach. Znajdź odpowiednie miejsce i czas i wyrusz z nami na drogę modlitwy.

 

 

zaproszenie-na-skupienie

 

 

ctllnxlweaaiom2

 

imggcsi8e3c6b0ae31cbeee2acf97f85e4ecc13144f183bmpid7maxwidth1366maxheight613