Jaka jest moja droga?

Być może zastanawiasz się, co masz uczynić, ze swoim życiem. Jaką wybrać drogę? Jaki obrać kierunek? Być może z tego powodu jesteś czasami zamyślony lub nawet zmartwiony czy zły, że nie wiesz, co masz robić.

 
Wiesz, to chyba dobrze, że tak się dzieje w Twoim sercu, bo to znak, że chcesz coś uczynić ze swoim życiem, które jest darem od naszego Najlepszego Ojca. Wiem, co to znaczy, gdy szuka się swojego szczęścia, swojej drogi. I wie to każda osoba, która w życiu stała przed takim wyborem. Pragnę dziś zachęcić cię do tego abyś rozważyła, jaki to w swoim sercu słyszysz głos. Gorąco cię zachęcam do tego abyś nie bał się poświęcić swojego czasu, aby posłuchać swojego serca. Rozważ, co w Twoim sercu jest, kto w nim zajmuje najważniejsze miejsce. Proszę tylko abyś się nie zniechęcał, byś umiał dać sobie czas.

 
Wiesz, zachęcam Cię do tego, ponieważ dopiero wówczas, gdy wsłuchasz się w swoje serce zobaczysz jak wielkim bogactwem jesteś. Jakimi wieloma darami obdarował cię Stwórca. Proszę rozważ jaki w sercu słyszysz głos. Przed laty polecałem, to młodym poszukiwaczkom szczęścia i był to dobry początek rozumienia planów Bożych w ich sercu.

 
Jestem przekonany, że dopiero wówczas, gdy odkryjemy co jest w naszych sercach możemy podjąć wezwania, jakie Bóg przed nami stawia. Zachęcam Cię do modlitwy. Zaufaj Bogu w rozważaniu tajemnicy Twojego serca i nie przestawaj gorąco się modlić. Pamiętaj, że Twoje serce kryje wielką tajemnicę. Ja kiedy rozważałem w swoim sercu głos, zrozumiałem, że trzeba ofiarować samego siebie tym wszystkim, którzy nas potrzebują.

 

Bł. Edmund Bojanowski

 

Foto: morguefile.com