Do wszystkich wspierających “Dobroć” – życzenia i podziękowania

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia,pragnę w imieniu Stowarzyszenia im Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” złożyć  najserdeczniejsze życzenia. 

Niech  Nowonarodzone Dziecię Jezus wniesie do życia osobistego i rodzinnego:

  • wiele miłości – byśmy zapalali Nią wszystkich spotkanych ludzi;
  • wiele radości – byśmy mogli wlewać Ją w serca przygnębionych;
  • wiele pokoju – byśmy mogli Go rozdawać wszędzie tam, gdzie jest niepokój.

Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia  i całego Nowego 2019 roku.
Łamiąc się opłatkiem zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie

s. Dorota Gniadek

prezes Stowarzyszenia

Korzystając z okazji przesyłania życzeń świątecznych pragnę w imieniu Stowarzyszenia im. Edmunda Bojanowskiego “DOBROĆ” podziękować wszystkim, którzy wspierają go duchowo i materialne.

Wsparcie to jest dla nas bardzo ważne! Każdego dnia stoi bowiem przed nami wiele wyzwań, na które bez pomocy naszych darczyńców nie bylibyśmy w stanie odpowiedzieć. Mamy nadzieję, że z Bożą i ludzką pomocą będziemy mogli kontynuować rozpoczęte dzieła. Naszą największą troską jest aktualnie prowadzenie domu seniora w Dębicy. Dzięki temu, że na pomoc dzieciom uzyskaliśmy środki z realizowania różnego rodzaju projektów, całą kwotę z 1% mogliśmy przeznaczyć właśnie na naszych podopiecznych seniorów. Dla większości z nich, możliwość przebywania”na Symeonie” (tak potocznie nazywamy nasz dom) jest schronieniem przed osamotnieniem i depresją. Widząc jak bardzo przemienia on codzienność przychodzących do niego seniorów, bardzo trudno jest nawet myśleć o tym,że mógłby zostać zamknięty … Niestety w ostatnich miesiącach musieliśmy zmierzyć się również z taką myślą. Postanowiliśmy jednak spróbować go uratować.

Wierząc w Bożą Opatrzność, działającą przez ludzką dobroć, zwracamy się do wielu ludzi, również do Państwa o dalsze wspieranie naszego Stowarzyszenia modlitwą i ofiarą. 

Zapraszamy do akcji rzutkowej zorganizowanej na rzecz prowadzenia Domu Symeona i Anny. Odbiorcą darowizny jest Stowarzyszenia im. Edmunda Bojanowskiego “Dobroć”.

Darowiznę można przekazać również na konto:

PEKAO S.A O/Dębica nr 88 1240 4807 1111 0000 5537 5847

Zarówno Siostry, jak również inne osoby zainteresowane działalnością istniejącego przy naszym Zgromadzeniu Stowarzyszenia “Dobroć” zachęcamy do zapisania się do newslettera przez stronę https://siostry.net/ Pragniemy w ten sposób nawiązywać relację z wszystkimi, którzy są zainteresowani jego działalnością. W przesyłanych okresowo wiadomościach będziemy dzielić się naszymi radościami i troskami. Zapraszamy!