Czas refleksji, modlitwy, radości i warsztatów …

„Z NICH ZAŚ NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ”

rekolekcje weekendowe dla dziewcząt  

Tuchów 22-24 listopada 2019r.

Rekolekcje dla dziewcząt w Tuchowie, były okazją do pogłębienia fundamentalnych cnót wiary, nadziei i miłości. W zgłębianiu tematu towarzyszył dziewczętom o. Stanisław Janiga CSsR oraz s.M. Katarzyna Szulc, s.M. Anna Gruszewska i s. M. Barbara Szeliga.

Był to czas wielu refleksji, a także modlitwy, skupienia oraz radości pomnożonej przez 35 (zgodnie z ilością Uczestniczek rekolekcji). Dziękujemy Panu Bogu, że mogłyśmy w taki sposób przeżyć wigilię Uroczystości Chrystusa Króla, andrzejkowy wieczór i przygotowanie do Adwentu. Wieczorna Adoracja w kaplicy i uwielbienie Jezusa „Tańcem dla Króla” podczas wspólnej rekreacji było uwieńczeniem całego dnia, pełnego przeżyć i pięknych treści.

Uczestniczki rekolekcji, włączyły się także w przygotowanie świątecznych lampionów na Jarmark Misyjny z Aniołami, orgaznizowany od lat w Bazylice Matki Bożej w Tuchowie, z inicjatywy Braci oraz  Redemptorystowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Misji. Był to nasz dar serca i mały wkład ofiarowany bezinteresownie tym, którzy są w potrzebie.

Z NICH ZAŚ NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ – z tym przesłaniem dziewczęta powróciły do swoich domów i środowisk. Dziękujemy za udział w rekolekcjach każdej z Uczestniczek i życzymy pięknych owoców tego czasu w Ich życiu.


Filmowy skrót …

Zapraszamy na kolejne spotkania u Służebniczek, które już niebawem, a poniżej zapraszam do obejrzenia filmowej relacji z naszych rekolekcji. Zobaczcie to sami!

s. M. Barbara Szeliga