Wakacyjne wezwania

Piszę dziś do ciebie, ze szczególną propozycją. Zaczynasz wakacje, masz okazję oderwać się od codzienności. Coś masz już za sobą, kolejny krok do przodu w zdobywaniu doświadczenia życiowego. Teraz masz czas na to by więcej pomyśleć o sobie o swoim życiu. Chcę zaproponować Tobie czas tylko dla Ciebie czas rekolekcji.

Wakacje są dobrą porą by zatrzymać się. Ale to też czas by poznawać innych i coraz bardziej cieszyć się bliską obecnością Stwórcy. Jest teraz bardzo dużo różnych propozycji na spędzanie czasu wolnego.

Może i Ty zechcesz dołączyć do grupy dziewcząt, które wybrały wakacje ze Służebniczkami. Jeśli się zdecydujesz czeka nas wspólna droga modlitwy, słuchania i rozważania Słowa które ma Moc, Eucharystia wspólne spotkania, górskie wycieczki czy spotkania na łonie przyrody. W czasie takich spotkań masz okazję zobaczyć, że nikt nie ma z nas tego co mamy razem, bo każdy wnosi to co ma najlepszego. Jeśli zastanawiasz się nad swoim powołaniem to mam szczególną propozycję rekolekcji. Jeśli chcesz rozważyć jaki w sercu słyszysz głos w imieniu sióstr zapraszam do Częstochowy by w bliskości Matki Bożej rozważać głos by dokonywać wyboru drogi życia. W czasie tych rekolekcji będziesz miała okazję rozważać moje słowa, wczytywać się w moje doświadczenie modlitwy i moje poszukiwanie powołania. Piszę już teraz o tym byś miała czas do zastanowienia. Rekolekcje to czas kilku dni jaki możesz ofiarować sobie by więcej być przy Chrystusie. Jeśli masz takie pragnienie w sercu idź za nim. Nie lękaj się.

 
Jeśli jesteś pełna marzeń zapraszam Cię na rekolekcje do Ciężkowic. Tam podobnie jak w Krościenku i Firleju będziesz miała okazję być we wspólnocie, która chce modlić się i być ze sobą by bardziej kochać Jezusa.

Jeśli zaglądniesz do mojego Dziennika odnajdziesz moje wspomnienia z odprawianych rekolekcji. Ten czas pozwalał mi iść do przodu w codzienność z nadzieją. Czego i Tobie życzę i wspieram z Nieba.

 

Edmund Bojanowski