Niedziela Powołaniowa w Żegocinie

„Proście Pana Żniwa…” Wciąż aktualne wezwanie Chrystusa, przynagla nas, by nie ustawać w modlitwie o dar nowych powołań dla Kościoła. IDZIEMY więc i GŁOSIMY, że Jezus jest naszym Panem i Jemu zawierzyłyśmy nasze życie.

30 kwietnia 2017 r. uczestniczyłyśmy w modlitwie wspólnoty parafialnej w malowniczej Żegocinie, dzieląc się świadectwem życia i powołania oraz bogactwem charyzmatu naszego Ojca Założyciela. W modlitwę tę włączyły się siostry posługujące w duszpasterstwie młodzieżowo-powołaniowym Prowincji Tarnowskiej: s. M. Bernadetta Dąbrowska, s. M. Barbara Szeliga i s. M. Dorota Koperniak oraz siostry nowicjuszki: s. Anna Gruszewska i s. Klaudia Sochocka.

 

Z serca dziękujemy Księdzu Proboszczowi Bogusławowi Pasierbowi oraz wszystkim duszpasterzom Parafii Św. Mikołaja w Żegocinie, a także całej wspólnocie parafialnej, za świadectwo ich wiary i modlitwy, wielką serdeczność i życzliwość z jaką nas przyjęli. Bóg zapłać wszystkim! Niech bł. Edmund oręduje za nami i wyprasza potrzebne łaski oraz dar nowych powołań.

 

s. M. Barbara Szeliga