Malformed header from CGI script: JPEG datastream contains no image Set-Cookie: wfvt_1414168468=5906b8b3cff62; expires=Mon, 01-May-2017 04:55:23 GMT; path=/; httponly Link: ; rel="https://api.w.org/" Link: ; rel=shortlink Content-Type: text/html; charset=UTF-8 Służebniczki Dębickie

„Miłość Chrystusa przynagla nas”

„MIŁOŚĆ CHRYSTUSA PRZYNAGLA NAS”
rekolekcje weekendowe dla dziewcząt w Tuchowie –
17-19 lutego 2017r.

 

         Dobry czas, wspaniali ludzie, dar wspólnoty, radość i niezapomniane chwile spotkania z Bogiem w Sakramentach, modlitwie i w Słowie. Chwała Panu za otwarte serca ponad 40 dziewcząt, które wzięły udział w tych rekolekcjach. „Przynagleni – nie siedzimy!”, doświadczenie Boga, który kocha miłością bez granic sprawia, że nie można „siedzieć na kanapie”, trzeba iść i głosić, trzeba świadczyć, że Bóg jest Miłością!

 

         Rekolekcje rozpoczęły się w piątek czuwaniem modlitewnym DROGA WEWNĘTRZNA – „LEVEL UP” w tuchowskim sanktuarium, gdzie zgromadziła się młodzież z Tuchowa i okolic.  Podczas kolejnych dni dziewczętom towarzyszył o. Artur Pruś CSsR oraz s. M. Urszula Kowal i s. M. Barbara Szeliga.

 

         Niespodzianką dla dziewcząt były warsztaty tańca, które poprowadził wodzirej – p. Robert, w duchu lednickich rytmów. Wspaniała zabawa (jak przystało na karnawałowy czas) i uwielbienie Boga w tańcu, który integruje wspólnotę, to dla dziewcząt niezapomniane doświadczenie.

 

         Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za świadectwo wiary dziewcząt, które uczestniczyły w rekolekcjach.

 

s. M. Barbara Szeliga