Dla Jezusa – Ty jesteś Ważny

Są takie spotkania, które zmieniają nasze życie. Potrzebujemy takich spotkań bo pragniemy żyć z pasją. Potrzebujemy chwil nie tyle na porządki w sercu ale na spotkanie, które pozwoli iść z nadzieją w przyszłość. Temu służą dni skupienia w naszych wspólnotach zakonnych. Kończący się rok liturgiczny oraz czas adwentu to szczególne chwile by spotkać Kogoś ważnego wyjątkowego. Tym Kimś jest Jezus, który przychodzi aby nas zbawić, aby nadać naszemu życiu nowy bieg, nowy sens…..

 

 

We wspomnienie liturgiczne bł. Karoliny zapraszamy do wspólnej modlitwy i czuwania w parafii św. Jadwigi w Dębicy. Nie może Ciebie zabraknąć w naszej wspólnocie młodych serc.

 

jadwiga

 

 

Czekamy na Ciebie już niebawem w Tuchowie, blisko Matki Bożej Słuchającej.

 

tuchow

 

 

Zapraszamy do malowniczego Krościenka nad Dunajcem oraz Królewskiego Krakowa.

 

1

 

2

 

Zapraszamy i czekamy na Ciebie w Lublinie

 

lublin

 

 

Wspomnij słowa Papieża Franciszka z Krakowa jakie nam zostawił:  

 

Dla Jezusa – pokazuje to Ewangelia – nikt nie jest gorszy i daleki, nie ma człowieka bez znaczenia, ale wszyscy jesteśmy umiłowani i ważni: ty jesteś ważny! 

 

Bóg liczy na ciebie z powodu tego, kim jesteś, a nie z powodu tego, co masz: w Jego oczach nic nie znaczy, jak jesteś ubrany, czy jakiego używasz telefonu komórkowego; dla Niego nie jest ważne, czy podążasz za modą – liczysz się ty. Taki, jaki jesteś.  W Jego oczach jesteś wartościowy, a twoja wartość jest bezcenna.

 

Zapraszamy do wspólnej przygodę ze Słowem Pana, które nas przenika, zna i chce abyśmy wzrastali w miłości.